תודה שכתבתם לי
אצור קשר בהקדם
השארת הודעה מהירה
בליינה, אירועים פרטיים
שליחת הודעה מהירה

אירועים עסקיים

אירועים עסקיים חוגגים בבליינה!

בעלי העסקים החכמים השכילו להבין את החשיבות הרבה של יצירת אווירה טובה בעבודה. עובדים שחשים טוב בעבודה מגיעים בשמחה, עובדים במרץ, חשים ערניים יותר, פחות לחוצים לשוב לביתם ומרגישים מחויבות גבוהה לעבודה – כל אלו משפרים את איכות העבודה והופכים את העסק ליעיל יותר. מעבר לזאת, תמיד נעים להיות מוקפים באנשים נינוחים. וויכוחים, תחושת ניכור וחוסר שייכות אפילו של אדם אחד יכולים להיות מדבקים ולהוביל לאווירה קודרת.

רובינו מעבירים שעות ארוכות במשרד, פעמים רבות אנו נכנסים למבנה בשעות הבוקר ויוצאים לאחר שהשמש כבר שקעה, כדי לשמור על המורל החיובי מן הראוי שנצור לעצמנו תחושה חיובית שתיטיב עם גופינו ונפשנו. אחת הדרכים הטובות ליצירת אווירה נעימה מתאפשרת באמצעות הפקת אירועים עסקיים מידי תקופה.

אירועים עסקיים מוצלחים מחברים בין אנשים

אירועים עסקיים שונים כמו: מסיבות עובדים לכבוד החגים, חגיגת ימי הולדת לעובדים, הרמות כוסית, מפגשים לצורך דיונים, מסיבות פרישה, אירועים שיווקיים ומפגשים שכוללים הצגת מצגות יכולים לתרום רבות לעסק – לקדם אותו, לצור עניין בקרב המשתתפים, להגדיל את כמות המכירות וליצור חיבור אמיתי בין האנשים – כל אלו משפיעים על מצב הרוח של העובדים, על התפוקה ועל מצבו הכלכלי של העסק.

מכיוון שמדובר על מפגשים חשובים יש להשקיע בהם זמן ומחשבה. יש אירועים שהם חד פעמיים – אירוע עסקי שנחגג למשל כדי להיפרד מעובד וותיק או ממנהל אינו חוזר פעמיים והוא מרגש במיוחד, על כן יש לוודא שהוא ישאיר תחושה טובה ויהיה מרשים ומושקע.

כשאתם משקיעים בעובדים הם מעריכים אתכם יותר

אחד המרכיבים החשובים שגורמים לבעל עסק להיות מוצלח ואהוב הוא האופן בו הוא מתייחס לעובדיו. כבעלי עסקים יכולים האירועים העסקיים לאפשר לכם להציג צד מרוכך יותר באישיות שלכם ולהתקרב לעובדים. חלק מבעלי העסקים חוששים ששבירת הדיסטנס תפגע במעמדם ותגרום לעובדים להתייחס אליכם כמו חברים, החוכמה במקרים אלו היא כמו בכל מקרה אחר - פשוט לנהוג במידה – להיות רציניים כשצריך ונינוחים וחברותיים (עד לגבולות מסוימים) כשאפשר.

את היחס החיובי תוכלו להפגין בין היתר על ידי בחירת מקום מושקע לחגיגת אירועים. השקעה ומחשבה מצדכם תשדר לעובדים שאכפת לכם מהם, שאינכם מתפשרים על מקום בינוני ושאתם רוצים להעניק להם את הטוב ביותר.

מספרים שבליינה מתאימה מאוד לחגיגות אירועים עסקיים, מה אתם חושבים?

בין מגוון המקומות שמתאימים לחגיגת אירועים עסקיים תוכלו למצוא את "בליינה". בליינה היא מקום מושקע ומסוגנן במיוחד שממוקם ברעננה ובו תוכלו למצוא כיסאות ושולחנות מעוצבים, מקרן, מסך LCD, בריכה, ג'קוזי, מקלחונים מעוצבים, מגוון סוגי קייטרינג, חצר ירוקה ומטופחת, סנוקר, מערכת קריוקי ומבחר אפשרויות נוספות – תוכלו למשל להזמין סדנאות ופעילויות שונות לעובדים, תוכלו להזמין עוגה מושקעת אותה תכין מעצבת עוגות מקצועית, תוכלו לבקש עיצוב ייחודי או כל בקשה אחרת ועובדי בליינה ידאגו לכך שבקשותיכם יבוצעו על הצד הטוב ביותר.

 אם אתם רוצים לבדוק את בליינה, לשאול שאלה, לבקש בקשה, לקבוע פגישת ייעוץ או פשוט להזמין מקום תוכלו לצור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם. אז מה החלטתם? עשינו עסק?

אירועים עסקים

המסגר 4 רעננה